Stejně jako většina obdivovaných staveb a projektů, vznikla i tato kniha z velké lásky.

 

V záložce ochutnávka z knih najdete ukázky z knihy "Kolo osudu" a v nejbližších dnech a týdnech zde naleznete úryvky z nejnovější knihy "Svatební zvony".  První kniha "Nedokážu Ti říct sbohem" je již zcela rozebrána. Knihu "KOLO OSUDU" můžete zakoupit přes některý spřátelený web, informace v záložce Mohlo by se hodit. 

 

Budu ráda, když se se mnou ponořite do romantického dění příběhu a na chvíli zapomenete na strasti a starosti všedního dne. Vždyť proto jsou tady knížky a románoví hrdinové, i když už se dneska nejmenují  Romeové a Julie.


Kniha je nejen o tom, jak to máme my holky ale může se stát i užitečným návodem pro každého chytrého muže, který chce ženy pochopit. 

 

Posuďte sami, zda se mi podařilo namíchat lahodný koktejl psychologie, lásky, tajemna a erotiky.    

 

Všechny čtenáře, kteří budou brát knížku do ruky předem varuji :-). Tahle četba není červená knihovna ale ani erotická literatura. Sex je sice nedílnou součástí knihy stejně jako života každého z nás, ale není nosným tématem. Hlavním posláním bylo ukázat čtenářům to, co je v životě opravdu důležité. Stačí jenom vědět co chceme a jít za svým snem.

 

Nikdy není pozdě udělat něco se svým životem. Neubližujte své duši. "Největší dar na světě není být milován, ALE MILOVAT!"

                                                            

Přeji Vám hezké chvilky s mojí knihou a těším se na Vaše reakce

                                                                                      

                                                                                     Vaše Petra